Najnovšie recenzie zo sekcie Digitálne fotorámiky

Kodak EasyShare P750

Kodak EasyShare P750

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 13. decembra 2010

(naposledy upravené 13. decembra 2010)

Zakúpený v HEJ.sk

• tovar bol vybraný ako darček, je to super vec ako spomienka pre odchádzajúcu kolegyňu, dali sme jej tam pár spoločných fotografií
  • nemám

doporučujem aj ostatným, ak hľadajú tip na darček

Sony DPF-D820

Sony DPF-D820

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 3. decembra 2010

Zakúpený v HEJ.sk

• prehrava fotky aj video, zvuk a dialkove ovladanie
  • ?

zatial som nevybalil, je to darcek pod stromcek

Jablotron Album

• kapacita
  • ostrosť displaya
  • nízka váha
  • jednoduché ovládanie
  • možnosť zvýšenia základnej pamäte prostredníctvom karty

Tento fotorámik slúži na ukladanie Vašich digitálnych fotografií, ktoré nechcete a samozrejme po uložení do tohto prístroja ani nemusíte tlačiť. Je veľmi cenovo dostupný, i keď cena sa Vám môže zdať trochu privysoká. Investícia sa vráti a to vzhľadom na dnešnú cenu fotoalbumov ako aj fakt, že fotografie na papieri po dlhšom čase stratia svoju farebnosť. Ako prenosný album je svojimi vlastnosťami ako aj designom veľmi dobrý. Keď si uvedomíte fakt, že koľko veľa fotografií v ňom máte uložených (okolo 20 000 v základnej pamäti) tak sa Vám nebude chcieť ani veriť. Výdrž baterky je okolo troch hodín. Tento čas úplne postačuje na prezentáciu fotiek známym. Vďaka nízkej váhe, jasnému a ostrému obrazu, jednoduchému ovládaniu a samozrejme aj rozmerom sa stane užitočným spoločníkom. Doporučujem.

Praktica DF 2.7

Praktica DF 2.7

Pridané: 28. júna 2010

• Dostal som ho ako dar k narodeninam, prilis nekomentujem
  • Cita dobre karty z mojho fotoaparatu aj tie 2 GB, vacsie karty nemam.
  • Slusne prehrava MP3 subory na zadny reproduktor.
  • Chcel by som mat digitalny cas na celej obrazovke.
  • Pri prehravani MP3 nepozna adresare
  • Minimalna hlasitost je prilis velka pre pracu v noci
  • Hodilo by sa viac alarmov ako jeden pre uzivanie liekov
  • Nenasiel som udaj o kapacite vnutornej pamate
  • Nema slovencinu co prekaza pri nazve mesiacov

Vyborny spolocnik pre cloveka ktory pracuje v interieri, chce mat prehlad o datume, case, kalendari, pocuvat hudbu a potesit sa vlastnymi fotkami. Sikovne dialkove ovladanie.

Sony DPF-D85

Sony DPF-D85

cahy cahy

Pridané: 30. mája 2010

• overená značka
  • dostatočných osem palcov
  • dizajnovo pekný kúsok
  • slot na pamäťové karty
  • časovač na automatické zapnutie alebo vypnutie
  • dialkové ovládanie pribalené k rámiku ktoré vám uľahčí prezeranie
  • velmi malá interná pamäť iba 256 mega
  • cena je troška vyššia tohto fotorámiku

tento forámik od známej firmy určite odporúčam . Fotorámik je super riešenie na uchovanie digitálnych fotografií velmi pekne vypadá na poličke

LG F1020N-PN

LG F1020N-PN

cahy cahy

Pridané: 30. mája 2010

• Dizajnovo velmi pekný určite si ho obľúbite
  • velký LCD panel až 10,4 palcov
  • 2 giga internej pamäti ktoré sa dajú rozšíriť pamäťovou kartou podla potreby
  • dotykové tlačítka
  • kvalita za dobrú cenu
  • vstup pre USB
  • zaujímavo riešený stojan
  • fotorámik má aj reproduktor
  • nemám žiadne výhrady voči tomuto fotorámiku

LG F1020N-PN je veľmi pekný fotorámik od firmy LG .Určite odporúčam pekný dizajn / dobrá cena

Hama Fotorámik kľúčenka

Hama Fotorámik kľúčenka

Pridané: 30. marca 2010

• Jednoduchá kľúčenka, ktorá vypadá tak jednoducho.
  • Môžete si do nej dať fotku svojej najbližšej osoby, zvieratka a mať ho stále pri sebe. Ak patríte k ľuďom, ktorý neustále cestujú a chcete mať pri sebe fotku, čo najbližšie pri sebe je tento darček vhodný pre Vás.
  • Určite je to výhodná cena, ktorá Vás upúta.
  • Nevýhodou rámčeka je, že je z umelej hmoty, nakoľko aspoň ja mám skúsenosť, že sa moje kľúče vyhadzujú z poschodia, takže rámček sa ľahko popraská.
  • Ďalšou nevýhodou je, že sa doškriabe a časom už ani poriadne nevidíte, akú fotku tam máte.

Myslím si, že aj pri protikladoch je to dobrá vec, nakoľko stojí naozaj smiešnu sumu. A bude Vám v podstate jedno, či sa doškriabe alebo popraská.Musíte s tým jednoducho počítať. Stále Vám nebude ľúto tých peňazí, čo ste za to dali.
S produktom som dosť spokojná.
Je to taká malá radosť, ktorá poteší každého, samozrejme, že už z danou fotkou, nie prázdne.

Sencor SDF 860

Sencor SDF 860

Pridané: 19. decembra 2009

• 800x600, MPEG4, MP3, USB host, vystup sluchatka
  • neda sa nastavit pomer stran videa,
  • nema integrovanu bateriu - funguje len v zasuvke.

Dobra volba, trochu nedotiahnuty firmware, vstavana bateria moze chybat.

Sony DPF-A72

Sony DPF-A72

Pridané: 10. novembra 2009

• Podporuje karty typu karty Memory Stick, SD a xD (poteší ak máte viac typov z rôznych foťákov, najmä Olympus sa stále drží svojho xD)
  • 7 palcový displej (bohato stačí na prezeranie fotiek)
  • diaľkové ovládanie (príjemné ležať na gauči a prepínať si fotky :-) )
  • Malá pamäť - iba 128 Mb (to je naozaj málo :-( )
  • Automatický snímač orientácie občas nestíha.

Fotorámik Sony by som odporúčal pre nenáročných používateľov, ktorí používajú viacero typov pamäťových kariet. Cena je primeraná, i keď pri danej veľkosti pamäte (128 Mb) sa na trhu dajú nájsť i výhodnejšie ponuky. Značka SONY je však renomovanejšia ako nejaký noname-ový fotorámik z Taiwanu.

Toshiba Gigaframe Q81

Toshiba Gigaframe Q81

Pridané: 18. augusta 2009

• Napájanie batériou, veľký displej, dobrý obraz
  • Nevie pracovať s adresármi, zatiaľ som nezistil, prečo nedokáže prečítať niektoré snímy JPEG

Vcelku použitelné zariadenie.

Philips 8FF3FP

Philips 8FF3FP

Pridané: 13. augusta 2009

• obraz velmi cisty, ostry.
  • solidny vyzor
  • relativne robustne prevedenie. stale je to plast, ale nic sa tam nevikla ako pri inych,,
  • cena.
  • ovladanie je dost hrozne. gombiky treba pridrzat, nestaci kratko stlacit, niekedy treba opakovat
  • neuveritelne pomaly pri interaktivnom ovladani (neviem ale porovnat s inymi)
  • trochu banding (posterization) ale to je akceptovatelne.
  • nezvlada prekladany JPG, iba standartny

ak ma ramik sluzit iba na svoj primarny ucel - pasivne rozbrazovat obrazky tak je to super vyrobok, zvlast za cenu, za ktoru sa predava na pixmanii.

Zobrazujem 321 - 331 zo 331 recenzií 1...13 14 15 16 [ 17 ]