Najnovšie recenzie zo sekcie Digitálne fotorámiky

Intenso Media Stylist

Intenso Media Stylist

lubo77770 lubo77770

Pridané: 4. marca 2017

• SUPER,MULTIFUNKCNA MASINKA
  • KUPIL SOM SI HO,ABY SOM MAL VNUCATKA PO RUKE,A AJ FOTKY Z DOVOLENIEK ATD.
  • FOTO PEKNE
  • VIDEO OK, AJ FILM SA DA POZRIET
  • HUDBA HRA PRIMERANE AJ NA POZADI FOTIEK
  • VELMI SLUSNE MENU AJ SETTINGS
  • DIALKOVE REAGUJE SLUSNE,
  • SOM SPOKOJNY
  • DOBRY POMER CENA-KVALITA-112 EUR
  • NEMA SLOVENSKE,RESP.CESKE MENU-LEN ANGLINA,ALE V TOM PROBLEM JA OSOBNE NEVIDIM
  • NAVOD TIEZ NEBOL V SLOVENCINE-NIEKTO MOZE MAT TROCHU PROBLEM

100 PERCENT SUPER

Hama 95249

Hama 95249

Overený zákazník FaxCOPY Overený zákazník

Pridané: 3. januára 2017

Zakúpený v FaxCOPY

• Funkcie a konektivita.
  • Display je čistá katastrofa, lebo na fotorámik je možné pozerať iba primo spredu. Bočné pozorovacie uhly vlastne ani neexistujú, ak stojíte trochu zboku, nevidno absolútne nič.

Neodporúčam.

Zet Zet

Pridané: 27. decembra 2016

• diaľkový ovládač
  • dobrá hlasitosť
  • vzhľad
  • krátky kábel
  • použiteľné len s USB alebo SD kartou
  • veľmi slabé pozorovacie uhly
  • grafické rozhranie
  • odozva ovládača

Je to podľa mňa šmejd, neodporúčam kúpiť. Na fotorámček a dá pozerať len z predu, z iných uhľov sú fotky tmavé alebo svetlé, proste nedá sa pozerať. Napájací kébel je príliš krátky. Čo sa týka grafického tozhrania, je to ako z roku 2002, proste staré a škaredé, nepraktické. Čo sa týka prezentácie fotiek, prechody sú ako z power pointu, všetci ich dobre poznáme, proste hrozné. Dá sa nastaviť aj len prebliknutie fotky, takže to je jediná záchrana. Produktu neodporúčam, maximálne tak pres staršie ročníky, ktoré si nepotrpia na funkčnosť a rozhranie. Fotorámi môžete mať v izbe aj ako digitálne hodiny alebo kalendár, to je celkom praktická vec. Ale pozadie je modré, čo mne osobne vadí že sa nedá zmeniť. Celkovo hodnotím produkt tak na 50%, má aj klady aj zápory.

Overený zákazník Hamashopping Pedro82

Pridané: 25. decembra 2016

Zakúpený v Hamashopping

• Slim design, pekny ramik, vnútorná pamat, jednoduchá obsluha
  • Prechody medzi obrázkami sekaju, nie su plynule
  • Pri pozeraní sa na fotky pod uhlom je obraz nekvalitný, tmavý display

Celkovo som cakal viac od tohto produktu vzhľadom k jeho cene

Overený zákazník NAY Elektrodom Overený zákazník

Pridané: 11. októbra 2016

Fajn produkt

vojta vojta

Pridané: 9. októbra 2016

• Jednoduché ovládání, hezký design, funguje i na baterii
  • až moc jednoduchý, ale pro lidi bez počítačových znalostí ideální

produkt bych doporučil pro seniory a lidi co tablet či počítač nevyužívaji, nepotřebují chodit na email či soc sítě

Intenso PhotoAgent Plus

Velmi kvalitny produkt

Overený zákazník DATART.sk Tomáš

Pridané: 30. septembra 2016

Zakúpený v DATART.sk

• Jednoduchosť ovládania aj pre starších, bez zbytočných tlačidiel a funkcií
  • Trošilinku malá obrazovka pre starších

Odporúčm

Hama 95296

Hama 95296

Overený zákazník MALL.SK HB

Pridané: 19. septembra 2016

• pri nahrávaní obrázkov do internej pamäte sa zasekáva-mrzne, na ovládači sú gumené tlačítka, ktoré veľmi zle reagujú na tlak
  • zložitá navigácia v menu

nie veľmi som spokojná, očakávala som viacej

Sencor SDF 731

Sencor SDF 731

Overený zákazník DATART.sk Martin S.

Pridané: 3. septembra 2016

Zakúpený v DATART.sk

• pekný vzhľad, jednoduchá obsluha
  • malé hodiny na displeji. Zlá viditeľnosť zo vzdialenosti cca 2m a viac.

vybral som si to hlavne z dôvodu hodiniek. keď si to porovnám z predošlím fotorámikom, tak som sklamaný :-(. inak môžem zhodnotiť obsluhu a funkčnosť za jednoduchú a dobrú

ECG DPF 8010

ECG DPF 8010

Overený zákazník MADER Overený zákazník

Pridané: 1. septembra 2016

Zakúpený v MADER

Dodanie aj tovar su OK

Overený zákazník MALL.SK Nelka

Pridané: 22. augusta 2016

• pekny jednoduchy dizajn, dobra cena
  • obcas zastrajkuje casovac, ramik sa zapne aj vtedy kedy nema

spokojnost

Overený zákazník DOMOSS Ľuboš

Pridané: 8. augusta 2016

Zakúpený v DOMOSS

• Prekvapila ma kvalita obrazu, aj keď pozorovacie uhly už na tom nie sú tak dobre. Kúpili sme ho starkej ako darček, ale veru kúpil by som si ho (a kúpim) aj domov. Za tú cenu veľmi dobrá kvalita, prehľadné a rýchle menu, nastaviteľná možnosť automatického spustenia a vypnutia zariadenia a dokonca bol schopný pozerateľne prehrať film.
  • malé zápory pre mňa, ktoré nerozhodovali o kúpe sú: neintegrovaná pamäť (len pre použitie s USB alebo kartou). Mohol by byť dlhší prívodný kábel. Slbšie pozorovacie uhly, ale to je pri tejto cene a type obrazovky samozrejmosť by som povedal. Niektoré fotky pekne zväčší, oreže a ukáže celé, iné neoreže a zobrazí ich na šírku (teda niekedy o 90°pootočené). Musel by sa s tým človek trochu pohrať a fotky optimalizovať pred použítím v rámčeku - ak si niekto potrpí na dokonalosť. Pri náhodonom prehrávaní niekedy pustí celkom často rovnakú fotografiu za sebou, ale to som si tiež všimol len keď som na to hľadel dlho a obrázok sa menil každých 5 sekúnd. Inak pri ostatnom bežnom použití nepovažujem za niečo, čo by mi mohlo, alebo niekomu, vadiť.

Spokojnosť, rozhodne ním ako darčekom poteším aj ostatných v rodine. Pekný a príjemný obraz s celkom hodnovernými farbami. Prekvapila ma jeho kvalita a to, že rozlíšenie je naozaj postačujúce, napokon do toho človek nepozerá ako do tabletu alebo telefónu. Pekný doplnok, ktorý nahradí množstvo fotografíí, ktoré by sa nám inak ani na všetky steny nepomestili. Odporúčam každému kto chce príjemný fotorámček za veľmi dobrú cenu. Pomer cena výkon ma veľmi príjemne prekvapil.

Hama 95230

Hama 95230

Overený zákazník FaxCOPY Overený zákazník

Pridané: 2. júla 2016

Zakúpený v FaxCOPY

pekny dizajn vyrobku a kvalitny obraz

Hyundai LF 1020 MULTI

Hama 8SLB

Hama 8SLB

Overený zákazník MALL.SK Lucia

Pridané: 16. marca 2016

• produkt má diaľkové ovládanie,
  • produkt má USB port, číta SD karty
  • výhodná cena
  • príjemný dizajn
  • produkt musí byť v sieti, nedisponuje nabíjateľnou batériou

Produkt som kupovala ako darček. Rozhodovali sme sa na základe veľkosti obrazovky, ceny, spôsobov prezentovania fotiek. Veľkým plusom z môjho pohľadu bolo diaľkové ovládanie, osvedčilo sa aj pri používaní. Produkt odporúčam, sme s nim všetci spokojní. Do budúcna by som zvážila fotorámik, ktorý nemusí byť stále v sieti, vidím ako plus, keď rámik môžem premiestňovať, môžem ho zavesiť na stenu a nejdú z neho káble.

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 3. marca 2016

Zakúpený v Alza.sk

• prehráva nielen fotky ale aj video
  • dobrý rozmer
  • elegantný vzhľad
  • nemá internú pamäť
  • SD karta spola trčí mimo "nohu" rámika

Dobrý pomer cena/výkon, rozlíšenie obrazovky, prerávanie fotiek má niekoľko rôznych módov zmeny obrázka a časových intervalov - nie je to nuda, videá to tiež prehráva dobre, i so zvukom.
Nevýhodou je, že nemá internú pamäť, ale je potreba pripojiť SD kartu alebo USB kľúč s fotkami. USB kľúč sa po chvíli prehrávania začal zahrievať, SD karta spola trčí z "nohy" rámika - je tam potenciálne nebezpečenstvo ulomenia karty pri neopatrnej manipulácii a predlžuje to nutný priestor za rámikom.

Overený zákazník najtovar.sk Zuzana

Pridané: 4. februára 2016

Zakúpený v najtovar.sk

• ak by fungoval, mal by výborné parametre,
  • pekný dizajn.
  • potrebuje trvalé pripojenie na internet (dávajte si pozor, ak to kupujete pre seniorov, ktorí internet nemajú),
  • pripojenie v našom prípade nebolo možné rozbehnúť.

Fotorámiky (3 ks) sme kúpili na najtovar.sk a všetky boli nefunkčné, pripojenie na internet sa nepodarilo realizovať, skúšali sme rôznych poskytovateľov netu, aj rôzne spôsoby pripojenia. Rámik stále sieť videl, ale nebol schopný sa pripojiť. Podotýkam, že pripojenie na net bola hneď prvá vec, ktorú fotorámik vyžadoval po zapnutí a nedalo sa to obísť, čiže bez toho sa nepohnete. Podľa obalu to vyzerá, že bol určený pre poľský trh a distribuoval ho T-com. Domnievame sa, že je nejakým spôsobom blokovaný. Navyše návod bol len v poľštine. Ale je možné (neviem to posúdiť), že takéto nefunkčné kusy predáva len najtovar.sk a inde sa dá kúpiť normálne funkčný... Problémom stále ostáva potreba internetového pripojenia.

Philips SPF2107

Philips SPF2107

vojto vojto

Pridané: 3. januára 2016

• po roku sa vypol a už nejde , teda treba vyhladat servis
  • čo nebude lacná záležitosť.

Asi smola na kazový kus pretože výrobca je ok.