Sencor SDF 760

7 "

• , zakúpené v DATART.sk

• cena výkon

ok

Spĺňa svoj účel. Veľmi by sme ocenili, keby boli fotorámiky napájané aj prostredníctvom batérie, žiaľ taký sme nenašli.

• Pekny obraz
    • Ovladac
    • Lahke ovladanie
    • Chyba mi interna pamat

Som spokojna

Uhlopriečka obrazovky
7 "

Digitálny fotorámček so širokouhlým displejom

• 17,8 cm (7") LCD displej 16:9

• Chyba mi interna pamat

Som spokojna

• jednoduché ovládanie

• , zakúpené v KupToTu.cz

• Super fotorami aj rozlíšenie množstvo funkcii hudba prehavanie spolu s fotografiamia

Odporúčam

• funkcie/cena

Za funkcie, ktoré výrobok ponúka je cena naozaj veľmi ľudová. Možnosti ponúkaných funkcií sú však samozrejme len tie základné. To však pre bežné (nenáročné) použitie stačí. Kto chce viac, kúpi si "vyššiu triedu" :-)

• , zakúpené v MADER